सरस्वती आधारभूत विद्यालयमा छात्रा छात्रवृत्ति वितरण सुरु

अमिर परिश्रमी

०८ साउन २०७८ – मकवानपुरगढी गाउँपालिका ३ मा रहेको श्री सरस्वती आधारभूत विद्यालयले आज बाट दलित एबं छात्राहरुलाई छात्रवृत्ति वितरण गर्न सुरु गरेको छ विद्यालयल ब्यबस्थापन समितीका सदस्यहरु रुकमेणी ढुंगाना र शान्ति माया भोल्नले सयुक्त रुपमा छात्रवृत्ति बापतको रकम एक अभिभाकलाई हस्तान्तरण गर्दै कार्यक्रमको सुरु गर्नुभयको हो । नेपाल सरकारको छात्रा छात्रवृत्ति कार्यक्रम अन्तर्गत छात्रवृत्ति वितरण सुरु गरिएको विद्यालयलका प्र.अ बिष्णु प्रसाद सापकोटाले जानकारी दिदै उक्त कार्यक्रम बाट सो विद्यालयलका १० जना दलित र ४७ जना छात्रा लाभान्वित हुने र लाभग्रहिले रु ४०० को दरले छात्रवृत्ति रकम पाउने बताउनुभयो ।

हाल सम्म सरस्वती सहित पालिका भित्रका अन्य ३ विद्यालयले पनि कक्षा १ देखी ८ सम्म का दलित एबं छात्रा हरुलाई छात्रवृत्ति वितरण सुरुगरेको भएपनि कोभिट महामारीको करणले छात्रवृत्ति वितरण गर्न कठिनाई भैरहेको मकवानपुरगढी गाउँपालिकाका स्रोत शिक्षक दाशरथी उपाध्यायले जानकारी दिनुभयो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress PopUp Plugin