नेकपा माओबादी केन्द्रद्धारा मकवानपुरगढी गाउँपालीकामा मोटर साईकल र्‍याली ।

नेकपा माओबादी केन्द्र मकवानपुरगढी गाउँपालीकाको प्रथम गाउँ अधिबेशनको पुर्ब सन्ध्यामा आईतबार  मोटरसाईकल र्‍याली गरेको छ । मकवानपुर गढी ४ रुद्रबाटिका बाट सुरु भएको मोटर साईकल र्‍याली मकवानपुर गढी गाउँपालीकाको मक्रान्चुली, सिखरकटेरी डुम्रेकुना ,आमभञ्ज्याङ हुदै सामरी पुल पुगेर समापन भएको थि यो ।र्‍यालीमा माओबादी केन्द्र बागमति प्रदेश सदस्य भिम पाख्रिन ,नेकपा माओबादी केन्द्र मकवानपुर गढी गाउँपालीका ईन्चार्ज मानकुमारी पाख्रिल , पालीका अध्यक्ष राजकुमार खड्का लगायत  नेता कार्यकर्ता तथा वाई सि एल कार्यकर्ताको  सहभागिता रहेको थियो ।


नेकपा माओबादी केन्द्रको पालिका अधिबेशन अन्तरगत मकवानपुर गढी गाउँपालीकाको पहिलो गाउँ अधिबेशन मसिंर १३ गते मध्यान्ह १२ बजे गढी ४ रुद्र बाटिकामा हुदै छ । माओबादी केन्द्र मकवानपुर ईन्चार्ज तथा बागमति प्रदेश सामाजिक बिकास मन्त्री कुमारी मोक्तानको प्रमुख आतिथ्यतामा हुने अधिबेशनको तयारी पुरा भएको गाउँपालीका अध्यक्ष राजकुमार खड्काले जानकारी दिनु भयो । गाउँ अधिबेशन गर्न बिभिन्न उपसमिति पनि बनाईएको छ । अधिबेशनले नयाँ नेतृत्व पनि चयन गर्ने छ । यसैबिच सोमबार नै वाई सि एल मकवानपुरगढी गाउँ पालीका अधिबेशन पनि हुदै छ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress PopUp Plugin