नेकपा माओवादी केन्द्र कैलाश गाउपालिका सम्मेलन सम्पन्न ।

मंसिर १४, २०७८

नेकपा माओवादी केन्द्र कैलाश गाउपालिकाको पहिलो गाउँपालीका  सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । सम्मेलनले बालकुमार मल्लको अध्यक्षता ५५ सदस्यीय गाउपालिका कमिटी सर्वसम्मत चयन गरेको छ ।
कमिटीको उपाध्यक्षमा ठाकुर सिं थिं , लाल सिं गुरुङ ,डबोल गोले , सचिवमा कमल अर्याल , सह सचिवमा रवीन्द्र थिं , सुजाता फँयाल, कोषाध्यक्षमा सुनिता दोङ, सदस्यहरुमा नमुना चेपाङ , तिलक मोक्तान , सितराम रुम्बा लगायत रहनु भएको छ ।

नेकपा माओवादी केन्द्र बागमती प्रदेश कमिटी सदस्य वीर बहादुर घलान ज्वाला को प्रमुख आतिथ्यतामा भएको सम्मेलनमा ,जिल्ला सचिवालय सदस्य रेखा थापा मगर , जिल्ला समन्वय सदस्य नरेन्द्र रिजाल , निर्वाचन मण्डलका प्रमुख बाल चन्द्र मल्ल लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WordPress PopUp Plugin