मकवानपुरगढी ३ मा एमालेको चुनावी टोल भेला ।

नेकपा एमाले मकवानपुरगढी  ३  को सुशासन टोल कमिटीको आयोजनामा चुनाबी भेला भएको छ ।   एमाले जिल्ला सचिवालय सदस्य हरि कडेलको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा नेकपा  एमाले मकवानपुरगढी गाउँ पालिका सहसचिव चन्द्र योन्जन ,३ नम्बर  वडाको नेकपा एमालेका वडा अध्यक्षका उमेदवार भागबत घिमिरे , वडा सदस्यको उमेदवारहरु मन्जु योन्जन, प्रेम बहादुर थोकर, बिदुर हुमगाइ , बिमला बिक लगायतको आतिथ्यता  रहेको थियो ।
भेलालाइ सम्बोधन गर्दै एमाले जिल्ला सचिवालय सदस्य हरि कडेलले बिकास र सम्बृदीको लागि एमालेको जित आबस्यक रहेको बताउनु भयो । मकवानपुर गढी गाउँपलिकामा एमाले नेतृत्वको स्थानीय तह सरकारले ५ बर्षको अबधिमा नमुना लायक काम गरेको बताउनु भयो ।
कार्यक्रममा बोल्दै वडा अध्यक्षका उमेदवार  भागबत घिमिरेले ५ बर्सिय कार्यकालमा  वडामा दिर्घकालिन भिजनका साथ काम गरेको  बताउनु भयो । सडक  , पुल , खाने पानी , शिक्षा ,स्वास्थ्य क्षेत्रमा उल्लेख्य काम भएको भन्दै   बाकी रहेका अधुरा  कामहरु पूरा गर्न आफ्नो उमेदवारी रहेको बताउनु भयो ।कुमार रुम्बाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा  टोल बासि को उपस्थिती रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP Popup