मकवानपुरगढी गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा गठबन्धनका स्याङ्तान र पाख्रीन विजयी

मकवानपुर जिल्लाको मकवानपुरगढी गाउँपालिकाको अध्यक्षमा गठबन्धन तर्फका नेपाली कांग्रेसका दोर्जेलामा स्याङ्तान विजयी हुनु भएको छ । स्याङ्तानले ६७०६ मत प्राप्त गरि विजयी हुँदा एमालेका अध्यक्षका उमेदवार निवर्तमान गाउँपालिका अध्यक्ष बिदुर हुमागाईले ५६४५ मत प्राप्त गर्नु भएको  छ । स्याङ्तानले हुमागाईलाई १०६१ मतले पराजित गर्नु भएको हो ।

यसैगरी पालिकाको उपाध्यक्षमा मानकुमारी पाख्रीन (नेपाली) ले ६११० मत प्राप्त गरि विजयी हुनु भएको छ । एमालेकी उपाध्यक्षकि उमेदवार सन्तु थिङले ५२०४ मत प्राप्त गर्दा  ९०६ मतको अन्तरमा पाख्रीनले विजयी हाँसिल गर्नु भएको हो । उहा गठबन्धनमा माओवादी केन्द्रको तर्फबाट उपाध्यक्षकि उमेदवार  बन्नु भएको हो ।

८ ओटा वडा रहेको गाउँपालिकाको १,२,५,६,७ र ८ गरि ६ ओटा वडा अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसले जित हाँसिल गरेको छ । भने एमालेले ३ र ४ वडामा जितेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP Popup