गढी स्टार स्पोर्टस् क्लबको आयोजनमा कार्तिक १८ गते गढी भेट्रान्स् फुटबल प्रतियोगिता हुने ।

 

 

कात्तिक १७, २०७८

मकवानपुरगढी ३ मक्रान्चुलीमा रहेको गढी स्टार स्पोर्टस् क्लबको आयोजनमा कार्तिक १८ गते गढी भेट्रान्स् फुटबल प्रतियोगिता हुने भएको छ । मक्राञ्चुलीमा रहेको फुटशल मैदानमा हुने   प्रतियोगितामा ३० बर्ष माथिका खेलाडी   सहभागि हुन पाउने छन । ।

प्रतियोगितामा मकवानपुरगढी गाउँपालीका भित्रका ६ वटा टीमले नाम दर्ता गरेको गढी स्टार स्पोर्टस क्लबका अध्यक्ष राजकुमार दुलालले जानकारी दिनु भएको छ । प्रतियागितामा प्रथम हुनेलाई खसी पुरस्कार राखिएको आयोजकले जनाएको छ ।

पछिल्लो समय मकवानपुरगढी गाउँपालीकामा  फुटबल प्रतियोगिताले ब्यापक्ता पाएको छ । केही समय अघि मात्र गढी स्टार स्पोर्टस् क्लबकै आयोजनामा गढी लिग सम्पन भएको छ ।  गढीगाउँपालीका स्तरिय शिक्षक फुटबल प्रतियोगिता पनि सम्पन्न भएको छ ।

यस्ता प्रतियोगिताहरु संचालन भईरहदा खेलकुदलाई रुचाउने युवाहरु उत्साहित भएका छन ।  प्रतियोगिता संचालन गर्न मकवानपुरगढी गाउँपालीकाले पनि आर्थिक सहयोग गर्दै आएको छ ।  मक्रान्चुलीमा फुटशल मैदान निर्माण भए पछि खेलकुदका गतिबिधि गर्न सहज भएको भानुमाबि विद्यालय ब्यबस्थापन समिति अध्यक्ष मानकुमारी पाख्रिनले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP Popup