भदौ ३ – नेकपा माओवादी केन्द्र मकवानपुरगढी गाउँपालिका वडा नम्बर २ को भेला तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम भएको छ । भेलाले धर्मराज न्यौपानेको अध्यक्षतमा २९ सदस्यीय कार्य समिति चयन गरेको हो । समितिको सचिवमा जित बहादुर लो, सदस्यहरुमा राम बहादुर लुङ्वा,केशव प्रसाद गौतम, सीता थापा मगर, धन बहादुर बिक लगायत रहेका छन् ।

भेलाले श्याम कुमार थापाको अध्यक्षतामा ४५ सदस्यीय वाइसीएल वडा कमिटि र रम्बादेवी राना मगरको संयोजकत्वमा महिला समिति र अर्जुन चौरेलको संयोजकत्वमा किसान संगठन गठन गरेको छ । भेला तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम नकेपा माओवादी केन्द्र मकवानपुरका अध्यक्ष प्रेम बहादुर पुलामीको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको हो ।

भेलामा नेकपा माओवादी केन्द्र मकवानपुरका नेता आशा नेपाली, एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक संगठन मकवानपुर सदस्य सन्देश तुम्सिङ्ग मगर लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो ।

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्